RU

"Fitch" знизив рейтинг України

13.02.2009, 10:00

"Fitch" знизив рейтинг України
Міжнародне рейтингове агентство "Fitch Ratings" знизило довгострокові кредитні рейтинги дефолту емітента України у місцевій та іноземній валюті до рівня "В" з "B+". Прогноз за обома рейтингами "негативний". Про це йдеться у повідомленні агентства.

Як передає "K2Kapital", агентство також підтвердило короткостроковий рейтинг країни у іноземній валюті на рівні "B".

Рейтингова дія відображає занепокоєння аналітиків "Fitch" з приводу можливого збільшеного ризику валютної і банківської кризи в країні через тиск на фінансову систему і великі ризики для реалізації програми Міжнародного валютного фонду (МВФ).

"Політичний консенсус, необхідний для реалізації програми МВФ, нестійкий, у той час як глобальна і регіональна макроекономічна ситуація ще сильніше погіршилася з моменту останнього зниження рейтингу у жовтні 2008 року", - відзначається у повідомленні.

Нагадаємо, Президент України Віктор Ющенко заявив, що відповідь на питання - чи загрожує Україні дефолт - полягає у тому, наскільки сильною буде бюджетна політика країни, наскільки вона буде реалістичною.

Також нагадаємо, що вчора міжнародне агентство "Moody's" знизило рейтинги фінансової стійкості "Надра Банку". Причиною рейтингової дії стало повідомлення Національного банку України (НБУ) про введення тимчасової адміністрації в "Надра Банку". Це вже шостий банк України, в якому введено тимчасову адміністрацію.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини