RU

Fitch знизило рейтинг ДТЕК Енерго до переддефолтного

01.04.2020, 16:42
Fitch знизило рейтинг ДТЕК Енерго до переддефолтного - Фото
Фото: ДТЕК

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) компанії DTEK Energy B.V. з "B-" до "C"; пріоритетний незабезпечений рейтинг єврооблігацій ДТЕК знижено до "C" з рейтингом відновлення "RR5". Про це сказано в прес-релізі агентства.

"Зниження рейтингу означає, що дефолт неминучий, після того як ДТЕК оголосив, що не буде виплачувати відсотки за банківською заборгованістю 31 березня. ДТЕК також не виплачуватиме купонні виплати за єврооблігаціями з 1 квітня", - зазначають в агентстві.

Несплата відсотків за банківськими боргами 31 березня призведе до зниження рейтингу компанії до "RD" (обмежений дефолт), підкреслили в Fitch.

  • 27 березня ДТЕК Енерго оголосив про припинення виплат купонів за єврооблігаціями і відсотків за банківським боргом.
  • Згідно зі звітом ДТЕК Енерго за перше півріччя 2019 року, борг компанії становив $1,95 млрд. $1,24 млрд із них - єврооблігації. Ще $711 млн - банківський борг. У цьому році ДТЕК потрібно виплатити $50 млн боргу, а в 2021-2022 роках - по $20 млн. Основні виплати припадають на 2023-2024 роки, коли групі потрібно буде виплатити $1,1 млрд і $0,7 млрд відповідно.
  • 2019 рік ДТЕК Енерго завершив із 2,5 млрд грн прибутку. Це в два рази менше, ніж роком раніше.
    Холдинг ДТЕК управляє енергетичними активами групи Систем Кепітал Менеджмент Ріната Ахметова і Вадима Новинського. ДТЕК Енерго - операційна компанія, що відповідає за видобуток вугілля, генерації електроенергії у структурі холдингу ДТЕК.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини