RU

Fitch Ratings покращив прогноз зростання світової економіки в цьому році

16.06.2021, 14:05
Fitch Ratings покращив прогноз зростання світової економіки в цьому році - Фото
Fitch Ratings (Фото: ЕРА)

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings покращило прогноз зростання світової економіки в 2021 році до 6,3%. Про це йдеться у випуску Global Economic Outlook (GEO) агентства за червень 2021 року.

У березні агентство очікувало зростання на 6,1% після падіння на 3,4% в 2020 році.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Прогноз поліпшили через нові дані про відновлення роботи сектора послуг в США і Європі, а також вплив політичної підтримки.

Прогноз зростання економіки агентство підвищило для більшості розвинених країн: для США переглянутий з 6,2% до 6,8%, для країн ЄС – з 4,7% до 5,0%, для Великобританії – з 5,0% до 6, 6%.

Тільки щодо Японії – зниження до 2,5% з 3,6%. Прогноз щодо Китаю залишається на рівні 8,4%, проте знижений прогноз зростання для ринків, що розвиваються (EM), виключаючи Китай, до 5,9% з 6,0%.

За даними аналітиків, швидке відновлення світової економіки призводить до зростання цін, оскільки ланцюжки постачань намагаються не відставати від швидко зростаючого попиту на споживчі товари тривалого користування і світової торгівлі товарами. Однак більш повільне зростання, коригування пропозиції в деяких секторах, повернення до споживання послуг і ослаблення впливу фіскальних стимулів США повинні привести до зниження темпів інфляції в 2022 році.

Також Fitch очікує, що інфляція в США впаде з 4,1% на кінець 2021 року до 2,2% до кінця 2022 року, але потім знову зросте до 2,5% в 2023 році.

При цьому агентство очікує, що в 2022 році світове зростання сповільниться до 4,3%.

Якісна аналітика від видання БУХГАЛТЕР & ЗАКОН: оцініть зручність і швидкість пошуку необхідних вам матеріалів.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини