RU

Fitch поліпшило прогноз світового ВВП в 2020 році

08.09.2020, 16:31
Fitch поліпшило прогноз світового ВВП в 2020 році - Фото
Фото: depositphotos.com

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings покращило прогноз світового ВВП на 2020 рік, повідомляється в прогнозі агентства за вересень.

За даними Fitch, відновлення економічної активності після безпрецедентно важкої кризи, викликаної пандемією, відбувається швидше, ніж очікувалося.

За даними агентства, світовий ВВП в поточному році знизиться на 4,4%, тоді як раніше прогнозувалося мінус 4,6%.

"Китай вже повернувся до докризового рівня ВВП, і показники роздрібних продажів в США, Франції і Великобританії перевершують лютневі рівні, проте ми сумніваємося, що можна очікувати V-образного відновлення економіки, - відзначає головний економіст Fitch Ratings Брайан Култон. - Серйозні проблеми з безробіттям в Європі ще попереду, компанії скорочують капіталовкладення, і заходи соціального дистанціювання продовжують обмежувати приватне споживання".

Експерти Fitch покращили прогноз для США на 2020 рік: ВВП країни, за їхніми оцінками, знизиться на 4,6%, а не на 5,6%, як очікувалося в червні. Прогноз зростання китайської економіки на цей рік ще в кінці липня був підвищений агентством до 2,7% з очікуваних у червні 1,2%.

У той же час, прогноз зниження ВВП єврозони на поточний рік був погіршений до 9% з 8%, Великобританії - до 11,5% з 9%, для ринків, що розвиваються (без урахування Китаю) - до 5,7% з 4,7 %.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини