RU

Fitch погіршив прогноз дев'яти українських банків

20.10.2011, 10:35

Рейтингове агентство Fitch Ratings переглянуло з "позитивного" на "стабільний" прогноз по рейтингах дев'яти українських банків і підтвердило рейтинги цих банків.

Зміна прогнозу по рейтингах ПАО УкрСиббанк, Укрсоцбанку, ПАО Банк Форум, ПроКредіт Банк (Україна), ПАОКБ Правекс-Банк, ПАО ВТБ Банк (Україна) і ПАО Корпоративний та Інвестиційний Банк Креді Агріколь відображає зменшення ймовірності підвищення країнової стелі України ("B") після перегляду прогнозу по суверенних рейтингах.

Країнова стеля України, яка відображає трансфертний ризик і ризик конвертації, стримує довгострокові РДЕ (рейтинги дефолту емітента) банків в іноземній валюті, оскільки обмежує ступінь, в якому підтримка з боку мажоритарних іноземних акціонерів цих банків може враховуватися в їх рейтингах. Довгострокові РДЕ банків у національній валюті "B+" також беруть до уваги країнові ризики України.

Зміна прогнозів по рейтингах ВАТ Державний експортно-імпортний банк України (Укрексімбанк) і ВАТ Державний Ощадний Банк України (Ощадбанк), що знаходяться в державній власності, відображає думку Fitch про те, що здатність держави надати їм підтримку у разі необхідності залишається обмеженою, про що свідчать суверенні довгострокові РДЕ на рівні "B".

Раніше, 19 жовтня, Fitch погіршив прогноз довгострокових рейтингів дефолту емітента України в національній та іноземній валюті, що знаходяться на рівні "B", з "позитивного" до "стабільного".

Фінансова криза: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини