RU

Fitch підтвердив дієвість реформ в Україні, - Тігіпко

22.07.2011, 16:41
Fitch підтвердив дієвість реформ в Україні, - Тігіпко - Фото
037f1ecf80bd87143886656e02faea7f.jpg

Fitch підтвердив дієвість реформ в Україні, - Тігіпко
Зміна міжнародним агентством Fitch Ratings інвестиційного рейтингу України зі "стабільного" на "позитивний" свідчить про дієвість реформ. Про це заявив віце-прем'єр-міністр, лідер партії Сильна Україна Сергій Тігіпко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Сильної України, Тігіпко наголосив: "Поліпшення рейтингів говорить про правильність курсу економічної політики, що проводиться урядом. Зростання довіри інвесторів до України особливо важливе на фоні загострення боргових проблем в Євросоюзі та США". На думку віце-прем'єра, з одного боку, нестабільність світової економіки несе в собі загрозу і для України, з іншої - дає шанс поборотися за інвестиції.

"На сьогодні одна з найважливіших задач уряду - максимально знизити ризики для економіки шляхом обмеження витрат. Ми повинні навчитися жити відповідно до своїх фінансових можливостей. Але нарівні з цим треба вжити заходів для забезпечення стійкого розвитку економіки, енергійно продовжувати розпочаті економічні та соціальні реформи, які допоможуть зробити країну привабливою для інвесторів", - вважає він.

Нагадаємо, раніше Fitch Ratings змінило рейтинг України на "позитивний". За повідомленням агентства, перегляд прогнозу відображає значне зменшення дефіцита бюджету України в 2011 році завдяки відновленню економіки і забороні витрат.

Сергій Тігіпко: біографія та добірка новин>>>
Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини