RU

Фірташ вивів на ринок логістики нову компанію

07.06.2021, 12:12
Фірташ вивів на ринок логістики нову компанію - Фото
Фото: Group DF

На логістичному ринку України розпочала роботу українська компанія Ніка Транс Логістика (NIKA TRANS LOGISTICS) – входить до групи підприємств Group DF International. Інвестиції акціонера в логістичну компанію склали $10 млн, повідомляється в пресрелізі Group DF.

Компанія оперує великим залізничним і автомобільним парком, а також буксирним флотом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Залізничний парк складається з 2500 залізничних вагонів (хопери-мінераловози, цистерни, піввагони). Ніка Транс Логістика привертає вагони Укрзалізниці (2000 вагоно-відправлень щомісяця).

Автопарк налічує 70 нових вантажних автомобілів DAF. Згідно з бізнес-планом, до 2024 року кількість автомобілів буде збільшено до 200. Частину автомобілів обладнано платформами для перевезення морських контейнерів, тентами, а також танк-контейнерами для перевезення рідких вантажів. У експедируванні є вантажівки акредитованих сторонніх компаній-перевізників (1000 автомобілів).

Технологічний флот компанії складається з 3-х буксирів (від 1200 до 2500 к.с.), які виконують маневрові операції з суднами в портах миколаївського регіону.

За бізнес-планом, затвердженим акціонером Ніка Транс Логістики, компанія повинна забезпечити зростання обсягів перевезень на 20% в рік. До 2023 року 70% вантажообігу припадатиме на зовнішніх клієнтів, з яких половина – європейські компанії. На європейському ринку компанія буде просуватися під брендом NTL/NIKA TRANS LOGISTICS.

Згідно зі стратегією розвитку, Ніка Транс Логістика протягом 4 років буде трансформована в логістичний холдинг, який об'єднує ключові напрямки за видами перевезень та послуг. За оцінками аналітиків Group DF, обсяг українського ринку автомобільних вантажоперевезень оцінюється в 50 млрд ткм/рік.

Group DF – диверсифікована міжнародна група компаній, бізнес якої представлений у низці країн Європи і Азії. Group DF представлена в газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузі. Група також розвиває бізнеси в сферах сільського господарства та медіа. Засновник і власник Group DF – бізнесмен Дмитро Фірташ.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини