RU

Firefly Aerospace Макса Полякова уклала контракт з американською General Atomics

22.02.2021, 20:06
Firefly Aerospace Макса Полякова уклала контракт з американською General Atomics - Фото
Ракета Alpha Firefly Aerospace

Американська компанія General Atomics, що спеціалізується на виробництві електромагнітних пускових систем, підписала контракт із техаською Firefly Aerospace, засновником і головним інвестором якої є українець Макс Поляков, йдеться в пресрелізі.

Згідно з контрактом ракета Alpha Firefly Aerospace доставить у космос експериментальний орбітальний супутник, зі встановленим на ньому ширококутним реєстратором частинок забруднень у повітрі від NASA. Запуск ракети планується у 2022 році з бази ВПС Ванденберг у США.

"Дані з MAIA допоможуть виявити взаємозв'язок між кількістю зважених твердих частинок в атмосфері і розвитком серцево-судинних та респіраторних захворювань у 12 цільових регіонах у всьому світі", – повідомив Макс Поляков.

"Комбінуючи унікальну специфіку Firefly в області запуску ракет із нашим новим підходом до проєктування та розробки супутників, General Atomics може гарантувати, що такі проєкти як MAIA від NASA, спрямовані на геонаукові дослідження, виконуються передовими методами", – заявив Скотт Форні, президент General Atomics .

General Atomics – американська група компаній, що спеціалізується на дослідженнях, розробленні і виробництві передових електромагнітних та електричних пускових систем. Розробки і технології компанії використовуються в авіаційній, оборонній, енергетичній та інших сферах.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини