Фермерам-ФОПам компенсуватимуть сплачений ЄСВ - Милованов

06.02.2020, 15:11
Фермерам-ФОПам компенсуватимуть сплачений ЄСВ - Милованов - Фото
Фото: pixabay.com

З 2020 року фермерські господарства, зареєстровані як фізичні особи - підприємці (ФОП), зможуть отримувати з держбюджету компенсацію за сплачений єдиний соціальний внесок (ЄСВ). Про це в Facebook написав міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.

За його словами, на компенсацію планується виділити 50 млн грн.

Милованов зазначив, що механізм реєстрації сімейних фермерських господарств як ФОП вже запущений. І підприємці можуть обирати спрощену систему оподаткування - єдиний податок 4 група.

"Мова йде про 3,9 млн індивідуальних селянських господарств - а це дуже потужна частина всього агро. У 2018 році вони виробили 41% валової продукції сільського господарства", - уточнив Милованов.

Після легалізації в якості сільгоспвиробників, ці фермерські господарства зможуть отримувати з держбюджету компенсацію за сплачений ЄСВ. "Виплати стартують вже цього року", - додав Милованов.

  • 5 лютого прем'єр-міністр Олексій Гончарук заявив, що Кабмін створює Фонд часткового гарантування кредитів у сільському господарстві. На цей фонд у держбюджеті-2020 передбачені 240 млн грн.
  • У держбюджеті-2020 зафіксована сума в 4,2 млрд грн на підтримку галузі АПК, з яких 1,2 млрд грн підуть на програму зі здешевлення кредитів. Про деталі програми читайте пояснення Мінекономрозвитку.

Читайте російською: Фермерам-ФОПам будут компенсировать уплаченный ЕСВ - Милованов

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников