RU

ФДМУ зобов'язав повернути "Фрунзе-Флорі" заставу за конкурс щодо ОПЗ

14.12.2009, 17:08

Господарський суд Києва зобов'язав Фонд державного майна України (ФДМУ) повернути ТОВ "Фрунзе-Флора" заставу у розмірі 400 млн. грн., сплачену за участь у конкурсі з продажу акцій ВАТ "Одеський припортовий завод" (ОПЗ). Про це кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі ФДМ України.

Згідно з інформацією, цим рішенням суд частково задовольнив позов "Фрунзе-Флорі". Компанія вимагала також виплати додаткових сум у вигляді штрафів, але суд постановив повернути тільки гарантію.

Щодо інформації, що ще один учасник конкурсу з продажу ОПЗ компанія "Нортіма" подала позов до Господарського суду Києва, у Фонді заявили, що на сьогодні офіційного повідомлення або виклику до суду не отримували.

Нагадаємо, ТОВ "Фрунзе-Флора", яке належить до групи "Енергетичний стандарт" Костянтина Григоришина, було одним із трьох учасників конкурсу з продажу ОПЗ, для чого внесло 400 млн. грн. застави.

29 вересня комісія ФДМУ скасувала результати конкурсу з приватизації ОПЗ. Раніше того ж дня ТОВ "Нортіма" виграло конкурс-аукціон з продажу 99,567% акцій ВАТ "Одеський припортовий завод", запропонувавши на 1 млрд. грн. більше суми, заявленої Фондом державного майна - суму у 5 млрд. грн.

Одеський припортовий завод: довідка та добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини