RU

ФДМУ виставить акції чотирьох обленерго на фондових біржах

16.04.2010, 17:30

Фонд державного майна України планує у червні виставити на торги на фондових біржах ті акції, що є у держвласності чотирьох обленерго - "Прикарпаття", "Полтава", "Торби" і "Одесаобленерго". Про це повідомив сьогодні журналістам заступник голови ФДМУ Юрій Яковлєв.

Як повідомляє УНІАН, Ю.Яковлєв зазначив, що станом на 30 квітня цього року має бути завершена оцінка цих пакетів, однак, як зазначив замглави ФДМУ, вони, найімовірніше, будуть виставлятися за своєю ринковою ціною.

Ю.Яковлєв також повідомив, що зараз у Фонді розглядаються різні варіанти реалізації цих держпакетів, зокрема, - в роздріб або єдиними пакетами. Водночас він зазначив, що найімовірніше акції "Одесаобленерго" будуть виставлятися єдиним пакетом.

Він також додав, що у зв'язку з величезними обсягами акцій цих компаній, що реалізовуються на фондовому ринку, їхній продаж займе орієнтовно місяць-півтора.

Нагадаємо, ФДМУ неодноразово виставляв на біржові торги блокуючі пакети акцій "Торби", "Прикарпаття", і "Полтаваобленерго", однак торги постійно скасовувалися через відсутність заявок від потенційних покупців.

Паливно-енергетичний комплекс: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини