RU

ФДМУ відмовився від продажу Одеської кіностудії

18.01.2010, 16:55

Фонд державного майна України (ФДМУ) прийняв рішення не продавати держпакет акцій ЗАТ "Одеська кіностудія". Про це йдеться у повідомленні ФДМУ.

"Фонд державного майна прийняв рішення про скасування наказу Фонду від 17.12.2009 N2004 "Про прийняття рішення щодо приватизації державного пакету акцій ЗАТ "Одеська кіностудія", - йдеться у повідомленні фонду.

Нагадаємо, раніше плани ФДМУ з приватизації підприємства засудили ряд політиків. Зокрема Голова Верховної Ради Володимир Литвин пропонував не допустити приватизації держпакету акцій ЗАТ "Одеська кіностудія".

Держпакет акцій кіностудії становить 31,085 млн. простих іменних акцій номіналом 1 грн. ЗАТ "Одеська кіностудія" створено у кінці 2005 року на базі найстарішої на території колишнього СРСР кіностудії. Держава, як внесок у його статутний капітал, передала цілісний майновий комплекс держпідприємства "Одеська кіностудія художніх фільмів", а другий акціонер - ТОВ "Нова кіностудія" - 31,1 млн. грн. За поданням недержавного акціонера правління ЗАТ очолив відомий журналіст Олександр Ткаченко. У квітні 2009 року главою правління став режисер Віктор Ноздрюхін. Під час створення ЗАТ власниками "Нової кіностудії" виступали О.Ткаченко і бізнесмен Іван Фурсин.

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини