RU

ФДМУ: На "Укртелеком" претендує всього одна компанія

21.12.2010, 15:30
ФДМУ: На
86011c5c0b76360143cd9d13468fb5e1.jpg

ФДМУ: На "Укртелеком" претендує всього одна компанія

Заявку на участь у конкурсі з приватизації державного пакету акцій ВАТ "Укртелеком" подало ТОВ "ЕСУ" "дочка" австрійського концерну "Epic". Про це заявив сьогодні журналістам на прес-конференції глава Фонду державного майна України Олександр Рябченко (на фото).

"Учасник один і торгів не буде", - сказав О.Рябченко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Глава ФДМУ повідомив, що станом на 18:00 20 грудня була подана всього одна заявка. За його словами, застава внесена, всі документи в порядку.

О.Рябченко нагадав, що коли заявлений один учасник, то необхідно провести незалежну оцінку пакету акцій, оскільки попередня оцінка робилася Фондом держмайна. Він наголосив, що ця оцінка не може бути меншою 10,5 млрд. грн.

Глава ФДМУ повідомив, що вже завтра, 21 грудня, буде оголошено конкурс на проведення оцінки, який триватиме 15 днів. "Після того як оцінювач буде відібраний, у нього є 30 днів на проведення оцінки", - зазначив О.Рябченко.

Щодо компанії, яка подала заявку, О.Рябченко повідомив, що австрійський концерн "Epic" представляє в Україні ТОВ "ЕСУ", яке працює на українському ринку 5 років.

Коментуючи інформацію про те, що ніби структури афіловані з Ринатом Ахметовим подали заявку на участь у конкурсі, О.Рябченко сказав: "Від Ахметова ми чекали, вони цікавилися, але заявки не було".

ТОВ "ЕСУ" - компанія, орієнтована на управління проектами будівництва, модернізації і обслуговування радіомережі мобільного оператора, працює з грудня 2005 року. Центральний офіс компанії розташований у Києві, а регіональні представництва – у Донецьку, Харкові, Кіровограді, Одесі, Херсоні, Миколаєві, Львові, Івано-Франківську, Чернівцях і Ужгороді.

Австрійська "Epic", приватна інвестиційно-банківська фірма, була створена у 1991 році для надання консалтингових та інвестиційних послуг у процесі проведення приватизації у Центральній і Східній Європі. У липні 2006 року "Epic" став інвестором компанії RBScom (Київ), що спеціалізується на обслуговуванні операторів мобільного зв'язку, яка потім була перейменована в EPIC Services Ukraine (ESU).

"Укртелеком": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини