RU

ФДМ зможе блокувати продаж екс-держпакетів акцій обленерго

16.09.2009, 15:32

Протягом п'яти років з моменту переходу права власності на державний пакет акцій обленерго продаж (відчуження) значної частини їх майна або здача його в оренду буде можлива тільки на основі попередньої згоди Фонду державного майна України (ФДМУ). Така міра передбачена в наказі ФДМУ N1383 від 2 вересня 2009 року.

Як вказується у наказі, оприлюдненому в офіційному виданні Фонду "Відомості приватизації" від 16 вересня 2009 року, значною частиною майна вважається майно, ринкова вартість якого складає більше як 10% статутного фонду підприємства.

У документі також прописано, що покупець акцій обленерго повинен протягом 50 днів з моменту укладення договору купівлі-продажу отримати дозвіл не тільки від Антимонопольного комітету, але й від Національної комісії регулювання енергетики України (НКРЕ).

Нагадаємо, згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів N1004-р, до 1 грудня 2009 року планується виставити на продаж контрольні пакети акцій 14 обленерго, які належать державі.

У свою чергу, екс-глава Фонду держмайна України, член СПУ Валентина Семенюк-Самсоненко подала до Окружного адміністративного суду м. Києва позов з вимогою зупинити приватизацію обленерго.

Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини