RU

Фармацевти повинні відзвітувати щодо цін на ліки перед АМКУ до 5 листопада

02.11.2009, 10:44

Учасники ринку медикаментів повинні знизити ціни на лікарські і медичні засоби "грипової" групи до економічно обґрунтованого рівня і повідомити Антимонопольному комітету України про прийняті заходи до 5 листопада 2010 року. Таке рішення було прийняте Комітетом 30 жовтня, про що повідомив виконувач обов'язків голови АМКУ Олександр Мельниченко.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі АМКУ, О.Мельниченко вказав, що у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в державі, органи Комітету у всіх регіонах здійснюють контроль за дотриманням як оптовими, так і роздрібними фармацевтами конкуренційного законодавства на предмет стабільності цінової політики. На особливому контролі Комітету знаходяться виробники лікарських засобів і аптеки.

Комітет звернувся до Міністра внутрішніх справ, глави Державної податкової адміністрації, начальнику Держінспекції з контролю цін при Мінекономіки і керівників місцевих органів влади з пропозицією підтримати дії територіальних підрозділів Комітету під час проведення перевірок учасників фармацевтичного ринку.

"Вимагаю від керівників і власників підприємств, які здійснюють оптову і роздрібну торгівлю лікарськими засобами і препаратами медичного призначення негайно не пізніше 5 листопада знизити ціни до рівня станом на 23 жовтня цього року. Головам територіальних відділень Антимонопольний комітет доручено перевірити виконання оптовиками і аптеками вимог Комітету. У разі встановлення фактів підвищення вартості ліків і коштів медичного призначення "грипової" групи, органам Комітету дано вказівку оперативно приймати рішення щодо застосування жорстких санкцій. З метою забезпечення оперативного зв'язку з громадськістю ми відкрили спеціальну "гарячу" телефонну лінію", - заявив О.Мельниченко.

"Гаряча" лінія Комітету працює з 9:00 до 18:00 кожний день по тел.: 044-251-62-81.

Нагадаємо, сьогодні вночі в міжнародний аеропорт "Бориспіль" з Швейцарії прибув літак "Ан-12" з вантажем противірусного препарату "Таміфлю". 300 тисяч упаковок "Таміфлю" є місячною нормою споживання препарату для всієї України.

Боротьба з небезпечними захворюваннями: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини