RU

Фальсифікатори ліків наторгували мільйони

16.02.2012, 17:26
Фальсифікатори ліків наторгували мільйони - Фото
b1d632b56df1f09075b1a47627c068f8.jpg
У Маріуполі розкрито діяльність групи, що займалася підробкою і збутом лікарських препаратів для застосування у ветеринарії. Про це на прес-конференції в Києві повідомила генеральний директор Спілки підприємців зообізнеса Тетяна Колчанова.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ  в прес-службі організації, Колчанова зазначила, що фальсифікатори організували лінію по виробництву підроблених гігієнічних та оздоровчих засобів для тварин, заробляючи на цьому чималі гроші. При цьому тварини в кращому випадку не отримували належного догляду, а в гіршому - їх здоров'ю заподіювалася шкода.

Від багаторічної діяльності фальсифікаторів постраждала ділова репутація легальних виробників ветпрепаратів з України та Росії. Припинити злочинний промисел вдалося лише завдяки оперативній роботі маріупольського УБОЗ, зазначила Колчанова.

Як повідомила прес-служба Донецького облуправління МВС, у січні 2012 року УБОЗ в Донецькій області в Маріуполі була припинена діяльність організованої злочинної групи у складі чотирьох осіб. ОЗУ тривалий час займалася підробкою та розповсюдженням контрафактних лікарських засобів кількох російських та українських компаній.

Про те, що зловмисники заробляли чималі гроші, підтвердила і начальник відділу по зв'язках з громадськістю ГУМВС України в Донецькій області Ірина Гриновецька. "В результаті обшуків і після затримання було вилучено обладнання для виробництва контрафакту на суму близько 5 млн.грн. Готової ж контрафактної продукції було виявлено на суму близько 3 млн.грн", - зазначила вона.

Також за її словами, попередня сума збитків справжнім підприємствам-виробникам становить півмільйона гривень (за версією самих же легальних виробників збиток становить близько $ 10 млн.).

У Спілці підприємців зообізнеса відзначають, що членам ОЗУ інкримінують незаконне використання товарного знака, а також підробку документів, печаток, штампів, бланків та їх використання. За нинішнім законодавством їм загрожує позбавлення волі строком до п'яти років.

У той же час виробники ветпрепаратів побоюються, що "бізнес" ОПГ незабаром знову оживе. Нібито джерело в правоохоронних органах Донецької області на умовах анонімності повідомив їм, що керівники ОЗУ спробували "зам'яти справу" за $ 1 млн. Ця спроба була припинена співробітниками УБОЗ, але може виявитися й не останньою.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини