Facebook запустить симуляцію соцмережі з ботами-шахраями

17.04.2020, 16:52
Facebook запустить симуляцію соцмережі з ботами-шахраями - Фото
Ілюстративне фото: pixabay.com

Деяким ботам можуть надати доступ до реального Facebook, але вони не будуть контактувати з користувачами

Facebook у пошуках вразливостей у своїй системі запускає симуляцію соціальної мережі з ботами, що імітують поведінку реальних користувачів. Про це повідомляє The Verge, а опис проекту опубліковано  на сайті досліджень Facebook.

Ізольовану платформу на основі коду Facebook назвали WES World (Web Enabled Simulation - "мережева симуляція", а також відсилання до серіалу про роботів Westworld). Вона буде функціонувати як реальна соціальна мережа, а не просто імітувати її.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

За допомогою ботів, що імітують поведінку реальних користувачів, соцмережа розраховує виявити баги у своїй системі. Наприклад, одні боти будуть вести себе як «шахраї», а інші - як їхні жертви. Ще один вид ботів буде симулювати ситуації вторгнення в особисте життя користувачів. Зокрема, вони зможуть отримати дані з великої кількості «особистих» даних інших ботів після будь-якого оновлення в симуляції.

Деяким ботам можуть надати доступ до реального Facebook, але вони не будуть контактувати з користувачами. В майбутньому на них можна буде тестувати оновлення Facebook.

Читайте нас у Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы