RU

Facebook дозволить співробітникам залишатися вдома до кінця року

08.05.2020, 16:31
Facebook дозволить співробітникам залишатися вдома до кінця року - Фото
Марк Цукерберг ( фото facebook.com/zuck)

Глава Facebook Марк Цукерберг оголосив, що більшості співробітників компанії дозволять працювати з дому до кінця 2020 року. Про це повідомляє CNBC.

Компанія почне відкривати свої основні офіси 6 липня, але співробітники, які можуть виконувати свою роботу віддалено, зможуть залишатися вдома. Раніше Цукерберг заявив, що робочі зустрічі за участю понад 50 осіб не плануються до липня 2021 року.

Приєднуйтесь до Instagram Liga.net - тут тільки те, про що ви не можете не знати

Співробітники Facebook перейшли на віддалену роботу одними з перших серед IT-гігантів США. У компанії не тільки допомогли пристосуватися до такого формату, а й виплатили по $1000 бонусів для робочих потреб та піклування про дітей.

  • На початку травня Facebook назвала 20 перших членів незалежної наглядової ради з питань модерації контенту, рішенням якої буде підкорятися. Компанія витратила на створення ради $130 млн. У неї увійшли колишній прем'єр-міністр Данії та юридичні професори.
  • У квітні Facebook видалила вісім шкідливих мереж. Дві з них - із Росії та Ірану - вели міжнародну діяльність, інші шість - із США, Грузії, М'янми і Мавританії - вели діяльність усередині своїх країн. Акаунти російської мережі велися, зокрема, з окупованого Донбасу й анексованого Криму. За кілька років команда Facebook, яка займається боротьбою зі шкідливим контентом, зросла до 200 осіб.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини