RU

Facebook дає безкоштовну рекламу ВООЗ для боротьби з дезінформацією про COVID-19

04.03.2020, 14:49
Facebook дає безкоштовну рекламу ВООЗ для боротьби з дезінформацією про COVID-19 - Фото
Зразок оголошення від ВООЗ. Фото: about.fb.com

Директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що соціальна мережа надасть Всесвітній організації охорони здоров'я безкоштовну рекламу. Це повинно допомогти організації ефективніше реагувати на ситуацію з коронавірусом і боротися з дезінформацією про нього. Про це Цукерберг розповів у своєму пості.

Користувачі, які на Facebook шукають інформацію про коронавірус, почнуть бачити спливаючі рекламні вікна. При кліці на них вони перейдуть на ресурси Всесвітньої організації охорони здоров'я або місцевих медичних організацій, щоб отримати свіжу інформацію.

Жителі країн, в яких виявлені випадки передачі вірусу від однієї людини до іншої бачитимуть інформацію про вірус у своїй стрічці новин.

Цукерберг також повідомив, що Facebook надасть мільйони у вигляді рекламних кредитів іншим організаціям. Він ще сказав, що соцмережа буде видаляти фальшиві заяви і теорії змови, які розвінчано провідними світовими організаціями охорони здоров'я.

За даними ВООЗ, загальна кількість тих, що заразилися коронавірусом у всьому світі становить 93 158 осіб, з яких померло 3198. Більшість загиблих від коронавірусу COVID-19 - у Китаї. Число тих, що видужали, становить 50 690 осіб.

  • В Україні зареєстровано перший випадок зараження коронавірусом - у жителя Чернівців, який захворів після відвідин Італії. Україна готова до того, щоб ефективно протистояти коронавірусу. У розпорядженні є понад 2 000 боксів і близько 12 000 ліжок в інфекційних лікарнях, більше 1 000 лікарів-інфекціоністів та 5 000 кваліфікованих медичних працівників. Щоб українці дізнавалися найактуальнішу інформацію про коронавірус в Україні, вже створено сайт, який буде регулярно оновлюватися. Також створена сторінка з інформацією про коронавірус на сайті Міністерства охорони здоров'я України.
Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини