RU

Фірташа висувають на пост глави Федерації роботодавців України

21.11.2011, 15:58
Фірташа висувають на пост глави Федерації роботодавців України - Фото
c06017ca6e3f92812b6c4f974347e008.jpg
Президія Ради Федерації роботодавців України рекомендувала кандидатуру голови об'єднаного руху роботодавців України Дмитра Фірташа на пост голови Ради ФРУ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Фірташа, Рада ФРУ розгляне рекомендації на засіданні, яке пройде в рамках об'єднавчого з'їзду Федерації роботодавців України 29 листопада в Києві. Одним з питань з'їзду ФРУ стане об'єднання більш ніж 20 регіональних і галузевих організацій роботодавців на базі Федерації роботодавців України. Об'єднавчий з'їзд Федерації роботодавців України пройде під гаслом "Зроби для України більше!".

Як зазначив сам Фірташ, об'єднання всіх організацій є стратегічно важливим для країни. "У сьогоднішній непростій ситуації в Україні роботодавці повинні підставити плече державі. Щоб організація могла захищати український бізнес, впливати на процеси в країні, щоб створювалися нові підприємства, нові робочі місця, рух роботодавців необхідно об'єднати. Тому повинна бути єдина площадка для захисту інтересів людей, які створюють робочі місця і розвивають економіку країни", - зазначив він.

Також президія Ради ФРУ рекомендувала Раді Федерації роботодавців України обрати заступниками голови Ради Ганну Безлюдну, В'ячеслава Биковця, Олексія Мірошниченка, Дмитра Олійника та Олега Шевчука.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини