RU

Фірташ назвав податківців грабіжниками й рекетирами

27.03.2012, 13:41
Фірташ назвав податківців грабіжниками й рекетирами - Фото
Дмитро Фірташ
У податкової служби та українських підприємців різні підходи до роботи, і поки підприємці заробляють - податківці грабують. Про це заявив під час наради у Львові президент Федерації роботодавців України, бізнесмен Дмитро Фірташ, коментуючи співпрацю бізнесу й податкової.

"У нас різні завдання: вони грабують, ми заробляємо", - зазначив Фірташ, якого цитує Zaxid.net. Він також повідомив, що Федерація досягла домовленості, за якою суми до 1 млн.грн. податку на додану вартість повертати підприємцям автоматично. "Сподіваюся, що незабаром поняття ПДВ зникне, тому що гроші просто вимивають", - зазначив бізнесмен.

Крім того, Фірташ спростував тезу, згідно з якою великим підприємствам простіше захистити себе, ніж малому й середньому бізнесу. "Це не правда ... Якщо тобою займається держава, то я мало знаю підприємств, які можуть встояти", - підкреслив він. Зокрема Фірташ розповів, що під час переговорів з податковою щодо повернення ПДВ на його заводи вже п'ять разів "приганяли" перевірки.

Також президент Федерації роботодавців Україні висловив переконання, що при оформленні документів податкова займається рекетом.

Видання відзначає, що свій виступ на нараді у Львові Фірташ почав українською мовою, проте незабаром попросив перейти на російську, оскільки, за його словами, йому буде простіше висловлюватися.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини