RU

Фінансова піраміда МММ-2011 впала, - ЗМІ

30.05.2012, 14:37
Фінансова піраміда МММ-2011 впала, - ЗМІ - Фото
Сергій Мавроді на сьогодні перебуває у розшуку (фото: sergey-mavrodi.com)
Фінансова піраміда МММ-2011 готується повторити долю першої МММ. Вкладники в паніці забирають свої гроші, втрачаючи до 90% вкладів, намагаючись врятувати хоч щось, пише видання Юрист онлайн.

Починаючи з учорашнього дня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди.

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011. Як нам стало відомо з достовірних джерел, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв'язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв'язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь "Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде".

Заяви про те, що все всім платиться й піраміда функціонує не відповідає дійсності. За словами учасників піраміди, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу. Самих же адміністраторів піраміди змушують обманним шляхом продовжувати збирати гроші вкладників, які потім передаються "наверх" і розчиняються на рахунках керівництва піраміди, зазначає видання.

Засновник піраміди Мавроді визнав факт призупинення виплат. "У зв'язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не піддаватися паніці і звернутися до своїх десятників для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників", - написав Мавроді в своєму блозі.
Нагадаємо, Мавроді проходить співучасником у кримінальній справі, порушеній прокуратурою Новосибірської області. Він оголошений в розшук, проте до теперішнього часу не знайдений. Імовірно, ховається в ліфтерній однієї з житлових багатоповерхівок на південно-сході Москви.

Прокуратура Москви зажадала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект МММ-2011.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини