RU

Фірташа викликали в американський суд за позовом Тимошенко

29.04.2011, 12:55
Фірташа викликали в американський суд за позовом Тимошенко - Фото
c779b4321393d5a1b15629d592931aab.jpg

Фірташа викликали в американський суд за позовом Тимошенко
Співвласника компанії "Росукренерго" Дмитра Фірташа викликали до американського суду за позовом, поданим екс-прем'єр-міністром ЮлієюТимошенко. Про це повідомляє видання "Kyiv Post", що має у своєму розпорядженні текст повістки у суд.

Згідно з документом, відповідачі повинні протягом 21 дня дати позивачу відповідь на поданий позов або внести свою пропозицію.

Нагадаємо, екс-прем'єр-міністр України подала позов до федерального суду Нью-Йорка на трейдер "Росукренерго" та його співвласника, бізнесмена Д.Фірташа. Відповідаючи на питання журналістів, чи буде рішення американського суду правомірним і законним для України, Ю.Тимошенко сказала: "Для кожної юридичної або фізичної особи, проти якої буде винесено рішення, це буде правомірне рішення, яке буде виконуватися".

Як пояснив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ народний депутат від БЮТ Сергій Власенко, якщо позов Ю. Тимошенко буде задоволений, то діятиме рішення Стокгольмського арбітражу. "Однак діятиме і рішення американського суду, в якому буде зазначено, що під час винесення рішення у Стокгольмському суді мала місце змова сторін цієї суперечки. Ніякої колізії", - зазначив нардеп.

У червні минулого року Стокгольмський арбітраж виніс рішення з тривалої суперечки між РУЕ і "Нафтогазом", зобов'язавши українську компанію повернути трейдеру вилучені у січні 2009 року 11 млрд. кубометрів газу і передати як неустойку ще 1,1 млрд. кубометрів. У кінці квітня НАК повернула РУЕ 12,1 млрд. кубометрів газу, які зобов'язаний був віддати за рішенням арбітражу.

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини