RU

Фірташ виступить інвестором "Титана України"?

10.12.2010, 11:30
Фірташ виступить інвестором
a7b3d4b9c48c17abb1e0632031b98f98.jpg

Фірташ виступить інвестором "Титана України"?
Підприємець Дмитро Фірташ виступить інвестором холдингу, що створюється державою "Титан України". Про це пише "Коммерсант Украина".

Як стало відомо виданню, в обмін на інвестиції і частки у підконтрольних бізнесмену підприємствах титанової галузі держава готова віддати контрольний пакет акцій "Титана України".

Власник Group DF Д.Фірташ виступить як інвестор у холдинговій компанії, що створюється державою "Кримський титан", повідомив високопоставлене джерело у Кабінеті Міністрів. За словами співрозмовника видання, в обмін на інвестиції, обсяг яких зараз обговорюється, а також частки у підконтрольних бізнесмену підприємствах титанової галузі він отримає контрольний пакет акцій "Титана України". Підготовкою відповідних документів вже займається Міністерство промислової політики, уточнило джерело.

Видання нагадує, що колишні менеджери компаній Д.Фірташа і так вже очолюють відразу декілька великих держпідприємств титанової галузі, які повинні утворити вертикально інтегрований холдинг - від видобутку сировини (Вольногорський гірничо-металургійний і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінати) до виробництва готової продукції (ГАК "Титан", ЗАТ "Кримський титан", "Сумихімпром" і Запорізький титаномагнієвий комбінат (ЗТМК)). Зокрема лояльні підприємцю люди очолюють державний ЗТМК, "Сумихімпром" і безпосередньо "Титан України". У свою чергу структури Д.Фірташа володіють 50%-1 акцією у "Кримському титанові", а також управляють Вольногірським ГМК і Іршанським ГЗКом, незважаючи на те, що термін їхньої оренди закінчився ще у вересні 2009 року. Крім того, Group DF контролює Міжреченський ГЗК.

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини