Фірташ виступить інвестором "Титана України"?

10.12.2010, 11:30
Фірташ виступить інвестором
a7b3d4b9c48c17abb1e0632031b98f98.jpg

Як стало відомо, в обмін на інвестиції і частки у підконтрольних бізнесмену Д.Фірташу підприємствах титанової галузі держава готова віддати контрольний пакет акцій "Титана України"

Фірташ виступить інвестором "Титана України"?
Підприємець Дмитро Фірташ виступить інвестором холдингу, що створюється державою "Титан України". Про це пише "Коммерсант Украина".

Як стало відомо виданню, в обмін на інвестиції і частки у підконтрольних бізнесмену підприємствах титанової галузі держава готова віддати контрольний пакет акцій "Титана України".

Власник Group DF Д.Фірташ виступить як інвестор у холдинговій компанії, що створюється державою "Кримський титан", повідомив високопоставлене джерело у Кабінеті Міністрів. За словами співрозмовника видання, в обмін на інвестиції, обсяг яких зараз обговорюється, а також частки у підконтрольних бізнесмену підприємствах титанової галузі він отримає контрольний пакет акцій "Титана України". Підготовкою відповідних документів вже займається Міністерство промислової політики, уточнило джерело.

Видання нагадує, що колишні менеджери компаній Д.Фірташа і так вже очолюють відразу декілька великих держпідприємств титанової галузі, які повинні утворити вертикально інтегрований холдинг - від видобутку сировини (Вольногорський гірничо-металургійний і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінати) до виробництва готової продукції (ГАК "Титан", ЗАТ "Кримський титан", "Сумихімпром" і Запорізький титаномагнієвий комбінат (ЗТМК)). Зокрема лояльні підприємцю люди очолюють державний ЗТМК, "Сумихімпром" і безпосередньо "Титан України". У свою чергу структури Д.Фірташа володіють 50%-1 акцією у "Кримському титанові", а також управляють Вольногірським ГМК і Іршанським ГЗКом, незважаючи на те, що термін їхньої оренди закінчився ще у вересні 2009 року. Крім того, Group DF контролює Міжреченський ГЗК.

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II