RU

Фірташ виграв суд у Фонду держмайна

17.12.2010, 10:10
Фірташ виграв суд у Фонду держмайна - Фото
f510edc61f3c4f578eb22e7cae65b677.jpg

Фірташ виграв суд у Фонду держмайна
Компанія "Кримський Титан", підконтрольна OstChem Дмитру Фірташу, не платитиме Фонду державного майна України за оренду Іршанського гірничо-збагачувального комбінату.

Як пише газета "Дело", Господарський суд Криму відмовився задовольнити позов ФДМ до кримського підприємства, в якому відомство вимагало заплатити 15,9 млн. грн. як орендну плату за користування комбінатом. У цю суму також був включений штраф за прострочення виплат. Фонд держмайна наполягав на тому, що "Кримський Титан" зобов'язаний заплатити за те, що використав цілісний майновий комплекс Іршанського гірничо-збагачувального комбінату в період з 13 грудня 2009-го по 28 вересня 2010 року.

Офіційно договір оренди Іршанського ГЗКу, підконтрольного OstChem підприємству, закінчився ще у вересні 2009-го. Тоді, незважаючи на позицію "Кримського Титана", який і далі хотів користуватися комбінатом, Кабмін Юлії Тимошенко відмовився продовжувати дію документа.

Зокрема у Кабміні розраховували ввести Іршанський ГЗК і Вольногорський гірничо-металургійний комбінат у склад НАК, що створюється "Титан України". Також колишній уряд збирався повернути собі контроль і над самим "Кримським Титаном".

У результаті конфлікт між урядом і "Титаном" перейшов у судову площину, а обидва гірничодобувні підприємства залишилися під оперативним контролем структур бізнесмена.

Видання нагадує, Міністерство промислової політики продовжує наполягати на поверненні майнового комплексу підприємства під свій контроль. До того ж рішення суду щодо майбутнього Іршанського і Вольногорського комбінатів досі не прийнято. Сьогодні контролювати обидва підприємства продовжують структури OstChem.

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини