RU

Фірташ придивляється до купівлі ОПЗ

16.12.2010, 10:10
Фірташ придивляється до купівлі ОПЗ - Фото
d101eb01a1f162894253c45a36342da2.jpg

Фірташ придивляється до купівлі ОПЗ
"Group DF" планує брати участь у приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" у разі виставлення його на продаж. Про це заявив власник компанії Дмитро Фірташ (на фото).

Як передає телеканал "1+1", зокрема, Д.Фірташ зазначив: "Брати участь (у конкурсі з продажу ОПЗ, - ред.) будемо. Яка ціна мені важко сказати".

На його думку, для України важлива навіть не ціна продажу, а те, хто стане покупцем активу. "Якщо ви подивитеся, які укрупнення йдуть на світових ринках, то ви зрозумієте, що життя примушує об'єднуватися всіх. Україні надто необхідно захистити своїх виробників, свій ринок, які надто невигідний, як конкурент Росії з її дешевим газом", - сказав Д.Фірташ.

На думку власника "Group DF", Україні потрібно групувати свої хімічні активи. "Я думаю, що хімічні підприємства, напевно, було б правильно національно згрупувати в одну компанію, яка б представляла інтереси України", - сказав він.

"Потрібна компанія, яка могла б представляти інтереси України на світовому ринку. Для нас важливо купити тут все, що вийде, а потім купувати поза Україною", - наголосив Д.Фірташ.

Нагадаємо, раніше Президент України Віктор Янукович скасував заборону на приватизацію Одеського припортового заводу, Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, заводу "Турбоатом", а також енергогенеруючих компаній "Дніпроенерго", "Центренерго", "Західенерго" і "Донбасенерго".

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>
Одеський припортовий завод: довідка та добірка новин>>>
Приватизація по-українськи: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини