RU

Фірташ купив майже 90% банку "Надра"

05.05.2011, 09:55
Фірташ купив майже 90% банку
6b8add70b2dfcb6ec8c81c651c9276c6.jpg

Фірташ купив майже 90% банку "Надра"
"Надра Банк" завершив розміщення акцій додаткової емісії на суму 3,5 млрд грн. Австрійська компанія "Centragas Holding AG" і "Надра Банк" підписали договір купівлі-продажу акцій, згідно з яким всі 100% акцій додаткової емісії придбаває компанія "Centragas Holding AG".

Як повідомляє прес-служба "Надра Банку", таким чином, частка компанії "Centragas Holding AG" у статутному капіталі банку становитиме 89,97%. Згідно з умовами договору купівлі-продажу, оплата акцій здійснюється за ринковою ціною, відповідній номінальній вартості акцій (10 грн. за одну акцію).

Відповідно до положень чинного законодавства України, "Надра Банк" передає затверджені тимчасовим адміністратором зміни до Статуту банку, пов'язані із збільшенням статутного капіталу, на узгодження Національним банком України, після чого здійснюється їхня державна реєстрація.

Крім того, затверджено тимчасовим адміністратором банку звіт про результати закритого розміщення акцій надалі надається на реєстрацію у Державну комісію з цінних паперів і фондового ринку.

Після закінчення процесу реєстрації "Надра Банк" оформляє глобальний сертифікат акцій, і після депонування його у депозитарії компанія "Centragas Holding AG" стане повноправним акціонером банку і зможе брати участь в управлінні фінансовою установою.

За даними "Дзеркала тижня. Україна", австрійська компанія "Centragas Holding AG" входить до "Group DF", який належить бізнесмену Дмитру Фірташу.

Дмитро Фірташ: біографія та добірка новин>>>
"Надра Банк": довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини