RU

Фінансування вітчизняної енергетики планують збільшити вдвічі

16.09.2008, 15:01

Уряд збирається більше ніж удвічі збільшити фінансування вітчизняної енергетики. Джерела додаткового фінансування передбачено у проекті Державного бюджету на 2009 рік. Про це під час суспільного представлення проекту Держбюджету-2009 заявила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Тимошенко відзначила що на 10,3 млрд. грн. в 2009 році буде збільшено фінансування вугільної промисловості, зокрема, до 23,3 млрд. грн. заплановано збільшити виручку від реалізації вугілля за рахунок підвищення цін на енергетичне і коксове вугілля. Крім того, до 14,8 млрд. грн. буде збільшено державну підтримку цієї галузі.

Прем'єр також повідомила, що у 4,5 разів буде збільшено витрати Держбюджету на створення власного виробництва ядерного палива. Таким чином фінансування цього напряму буде збільшено із 229,9 млн. до 1 млрд. 36,6 млн. грн.

За словам глави уряду, вдвічі буде збільшено суму бюджетної компенсації НАК "Нафтогаз України" різниці між цінами закупівлі і реалізації природного газу підприємствам ТЕК. Компенсацію буде збільшено із 4,3 млрд. до 8,7 млрд. грн.

Нагадаємо, Кабмін 13 вересня затвердив проект закону про Державний бюджет України на 2009 рік, а 15 вересня зареєстрував його у Верховній Раді України.

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини