RU

Фінансова криза сповільнить розвиток корпоративної відповідальності

28.10.2008, 14:58

Фінансова криза "з'їла" кошти, які вітчизняний бізнесз збирався спрямувати на розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ). Внаслідок цього більшість компаній переглянуть програму добродійної діяльності на 2009 рік, однак не відмовляться від екологічних заходів і участі в розвитку культури. Про це під час прес-конференції в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрила, 23) повідомив директор Департаменту власності компанії "Алюміній України" Валерій Гонжаров.

В. Гонжаров зазначив, що фінансова криза примусить "РУСАЛ", і компанію "Алюміній України" зокрема внести певну корективу до програми реалізації корпоративної соціальної відповідальності, однак погіршення економічної ситуації не вплине на екологічні програми підприємств, які будуть здійснюватися "повною мірою". Водночас, коли ситуація на ринках поліпшиться, "компанія буде прагнути реалізовувати цілі і завдання, пов'язані з підвищенням рівня життя своїх працівників".

Менеджер з маркетингу компанії "Фокстрот" Людмила Лозова, в свою чергу, повідомила, що "Фокстрот", можливо, перегляне напрям реалізації компанією КСВ в 2009 році з метою економії фінансових ресурсів для максимально можливого зберігання кадрового потенціалу. Однак компанія не відмовиться від підтримки розвитку культури.

Менеджер з корпоративної соціальної відповідальності фінансово-промислової групи СКМ Олександра Заярна, яка також взяла участь у прес-конференції, повідомила, що в 2009 році СКМ буде поглиблювати впровадження КСВ на підприємствах Групи, можливо, певним чином змістивши акценти стратегії.

Водночас виконавчий директор Центру розвитку корпоративної соціальної відповідальності Марина Саприкіна повідомила, що згідно з американською практикою, компанії під час фінансово-економічної кризи звертають ще більшу увагу на просування КСВ як інструмент виживання в складних умовах.

Про українську боротьбу з фінансовою кризою у матеріалі "Радість банкірів, гроза олігархів" >>>Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини