RU

Фінансові аналітики радять НБУ "плавно" знижувати курс гривні

21.10.2008, 13:43

Президент Українського товариства фінансових аналітиків (УТФА) Юрій Прозоров радить НБУ здійснювати плавну девальвацію гривні і не відмовлятися від кредиту МВФ. Про це він повідомив під час прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю. Прозоров зазначив, що, вибираючи між різними варіантами регулювання валютного курсу, такими як впровадження вільного валютного курсу, скасування офіційного курсу НБУ, поєднання готівкового, комерційного і офіційного курсів валюти, Національний банк України повинен віддати перевагу "впровадженню в плавність девальвації гривні", що, в свою чергу, зумовлено фінансовою кризою.

Ю. Прозоров також зазначив, що відмовлятися від кредиту МВФ Україна не може, оскільки в умовах дефіциту фінансів на глобальному ринку отримати кошти для рефінансування реального сектора економіки з інших джерел неможливо. "Політика ненарощування державного боргу, яка довго проводилася протягом багатьох років, на мою думку, була помилковою. Поки гроші були дешеві, ми їх не хотіли брати. Тепер, коли гроші знадобилися, можливо, нам їх не дадуть або вони будуть дуже дорогі", - пояснив Ю. Прозоров.

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини