RU

Європейський фонд отримав ліцензію на інвестиції в українську нерухомість

19.10.2020, 18:17
Європейський фонд отримав ліцензію на інвестиції в українську нерухомість - Фото
Фото: depositphotos.com

Європейська інвестиційна група Von der Heyden отримала ліцензію Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на створення закритого фонду з інвестицій в український ринок нерухомості. Про це  повідомляє пресслужба групи.

Ліцензія дозволить Von der Heyden залучати капітал професійних інвесторів для інвестицій у ринок нерухомості. Мінімальна інвестиція в рамках фонду 250 000 євро, йдеться в повідомленні.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Група підкреслює, що за останні десятиліття вона стала одним із перших іноземних фондів, що отримав ліцензію на управління активами на ринку нерухомості України.

Von der Heyden відзначив високий потенціал ринків нерухомості в Києві та Львові.

Група прогнозує протягом наступних семи років досягти "двозначного рівня прибутковості для своїх інвесторів" у нерухомість України.

Група Von der Heyden працює у восьми країнах і управляє активами на ринку нерухомості на суму 650 млн євро. В Україні групу представляє КУА Фон дер Хейден Груп, котра є 100% "дочкою" мальтійської Timan Investments Holdings, що, в свою чергу, виступає материнською компанією Von der Heyden Group

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини