RU

ЄС надасть Україні 1,2 млрд євро допомоги на відновлення від пандемії

12.08.2020, 13:35
ЄС надасть Україні 1,2 млрд євро допомоги на відновлення від пандемії - Фото
Фото: pixabay.com

Європейський союз надасть макрофінансову допомогу розміром 3 млрд євро сусіднім країнам-партнерам на пом'якшення економічних наслідків пандемії коронавірусу. Про це повідомили в Єврокомісії, передає Інтерфакс-Україна.

Україна отримає найбільшу частку (1,2 млрд євро) в пакеті макроекономічної допомоги ЄС.

"Ці програми макроекономічної підтримки надаватимуться на вигідних умовах на основі підписаних меморандумів про взаєморозуміння, в яких викладаються конкретні зобов'язання із проведення реформ", - заявив Валдіс Домбровскіс, заступник голови Єврокомісії, що курирує економічний блок.

Для кожного одержувача передбачений свій набір політичних умов.

Для України вони стосуються управління державними фінансами, зміцнення адміністрації та верховенства права, реформи судової системи, конкуренції на газовому ринку, поліпшення ділового клімату та управління державними підприємствами.

  • У травні Європарламент прийняв рішення про розгляд за прискореною процедурою питання про виділення 10 країнам-сусідам і країнам-кандидатам на членство в Євросоюзі пакета допомоги розміром 3 млрд євро для подолання кризи, викликаної COVID-19. З цієї суми 1,2 млрд євро призначені для допомоги Україні.
  • Рішення було схвалене Радою ЄС 25 травня 2020 року.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини