Енерготрейдер ДТЕК збільшив прибуток, коли Шмигаль пішов із Бурштинської ТЕС

13.08.2020, 15:10
Енерготрейдер ДТЕК збільшив прибуток, коли  Шмигаль пішов із Бурштинської ТЕС - Фото
Бурштинський енергоострів (Фото: прес-служба ДТЕК)

Енерготрейдер групи ДТЕК компанія Д.Трейдінг, що експортує електроенергію з Бурштинського енергоострова, отримала чистий прибуток за перше півріччя в розмірі 817 млн ​​грн, що в 14 разів вище за показник на кінець 2019 року. Про це повідомляють Наші Гроші з посиланням на фінансову документацію компанії.

Монополістом на виробництво електроенергії Бурштинського енергоострова є ТЕС компанії ДТЕК Західенерго Ріната Ахметова, найбільшою з яких - Бурштинською ТЕС - у 2018-2019 роках керував нинішній прем'єр-міністр  Денис Шмигаль, нагадує видання.

Відповідно до фінансової звітності, чистий валовий дохід Д.Трейдінг склав 1,61 млрд грн у першому півріччі 2020 року, що в 20 разів більше, ніж за аналогічний період минулого року (80,45 млн грн).

Фінансовий результат до оподаткування за звітний період виріс у 15 разів до 871 млн грн.

У червні 2020 року Антимонопольний комітет повідомив про закінчення розслідування справи проти ДТЕК Західенерго про зловживання в Бурштинському енергоострові.

За даними АМКУ компанія використовувала можливості, що дозволяли їй контролювати 90% регіонального ринку і продавати в західні області електроенергію за штучно завищеною ціною.

Підписуйтесь на розсилки Liga.net - тільки головне у вашій пошті

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA РадниківВласть советов. Как устроен Офис президента Зеленского