RU

"Енергоатом" посилює контроль за роботою АЕС

15.03.2011, 10:45
6d0cc41464c0961c5d9ca4be696eb6c7.jpg

"Енергоатом" посилює контроль за роботою АЕС

У зв'язку з тим, що землетрус в Японії обумовив аварійне відключення енергоблоків на АЕС Фукусіма-1, компанія "Енергоатом" посилила контроль за підтримкою робочого стану основних і допоміжних установок електростанцій і мереж. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі компанії.

"Ми повинні взяти уроки із ситуації на японській АЕС, яка виникла внаслідок землетрусу, і зробити відповідні висновки. Не виключено, що нам доведеться змістити пріоритети у програмах підвищення безпеки і надійності української АЕС", - сказав президент компанії ГП НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський.

Враховуючи події в атомній енергетиці Японії, Ю.Недашковський підписав наказ про забезпечення стабільного функціонування АЕС. Керівний склад компанії зобов'язаний вести цілодобове чергування у телефонному режимі. Наказ зобов'язує у часи максимальних навантажень не допускати оперативного перемикання, виведення у поточний ремонт і випробування установок, що може створити загрозу втрати генеруючих потужностей і знеструмлення споживачів.

Водночас директори української АЕС повинні посилити режим роботи АЕС, уточнити плани евакуації і взаємодії з територіальними органами виконавчої влади (МНС, Держводгосп тощо), підприємствами і організаціями у випадках виникнення різних видів надзвичайних ситуацій. Необхідно також провести аналіз, оцінити можливі загрози (внутрішні і зовнішні) виникнення надзвичайних ситуацій на підвідомчих об'єктах та їхнього наслідку.

На українській АЕС буде проведена перевірка готовності системи аварійного реагування, системи сповіщення і зв'язку, забезпечена готовність персоналу аварійних груп і бригад до реагування у разі виникнення аварії. На станціях посилено режим охорони, зроблений акцент на суворе дотримання пропускного режиму, а також проведений ряду інших заходів.

НАЕК "Енергоатом": довідка та добірка новин>>>
Атомна енергетика: добірка новин>>>

Землетрус в Японії: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини