RU

Енергетика, кредити, доступ до ринків. Кабмін показав антикризову програму

29.05.2020, 09:49
Енергетика, кредити, доступ до ринків. Кабмін показав антикризову програму - Фото
Засідання Кабміну (Фото: прес-служба КМУ)

Кабінет міністрів 27 травня затвердив Програму стимулювання економіки для подолання наслідків епідемії COVID-19 "з умовою її доопрацювання".

Як повідомляє прес-служба Кабміну, в цій програмі враховані ініціативи за наступними напрямками: доступ до фінансів, доступ до ринків, дерегуляція, модернізація і розвиток, доступ до інфраструктури.

Однією з найважливіших частин програми називають системну підтримку вітчизняного виробника. Серед пріоритетів - створення робочих місць і сплата податків в Україні.

Програма передбачає ряд методів підтримки: допомога просування експорту, доступні кредити, грантові програми, розширення участі малого і середнього бізнесу в державних закупівлях.

Крім того, уряд планує переглянути енергетичну стратегію України і знизити ренту на видобуток нафти і газу. Також заплановано переглянути тарифи на електроенергію для населення. Серед ініціатив - врегулювання заборгованості держпідприємства "Гарантований покупець", перегляд тарифів для відновлюваних джерел енергії та врегулювання заборгованості між учасниками ринку. Детальніше - в презентації.

  • 27 травня Кабмін затвердив Програму стимулювання економіки. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що червоною лінією програми став принцип пріоритету українського виробника. Для підтримки економіки були розроблені заходи щодо шести секторів: промисловість, сільське господарство, енергетика, транспорт та інфраструктура, інформаційно-комунікаційні технології, сфера послуг (торгівля, готельно-ресторанна справа, освіта, креативні індустрії, особисті послуги).

Читайте російською: Энергетика, кредиты, доступ к рынкам. Кабмин показал антикризисную программу

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини