RU

Емір Катару приїде на Євро-2012

10.05.2012, 09:33
Емір Катару приїде на Євро-2012 - Фото
НСК Олімпійський в Києві
Емір Держави Катар Хамад бен Халіф Аль Тані відвідає Україну під час фінальних матчів Євро-2012. Про це він повідомив за підсумками зустрічі з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим.

Як повідомляє прес-служба уряду, зокрема Емір Держави Катар під час Євро-2012 планує особисто оглянути стадіони, щоб запросити українські компанії, які мають досвід будівництва спортивних об'єктів до чемпіонату, взяти участь у тендерах на будівництво таких стадіонів у Катарі в рамках підготовки до чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Емір Держави Катар підкреслив, що Україні за короткий термін вдалося підготуватися до такого масштабного проекту як Євро-2012. "Значить, ваші фахівці отримали хороший досвід і мають можливості для того, щоб брати участь в реалізації проектів з підготовки Катару до чемпіонату світу з футболу", - зазначив він.

Нагадаємо, що Чемпіонат світу з футболу в 2022 році пройде в Катарі.

Нагадаємо також, що європейські політики, незадоволені поводженням з екс-прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко у харківській в'язниці, почали бойкотувати Україну. Під бойкот можуть потрапити і матчі Євро-2012.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини