RU

Електронні документи - запросто! p

28.12.2016, 10:30
Електронні документи - запросто! - Фото
862b8b81fef03c028f3bc8eeb4e138fc.jpg

На правах реклами

Підприємницька та незалежна професійна діяльність нерозривно пов’язані з укладанням з клієнтами і партнерами договорів, рахунків, актів і інших документів. Перехід до використання електронних документів замість паперових надасть Вам беззаперечні конкурентні переваги та відкриє нові можливості. З надійними і зручними індивідуальними рішеннями «Арт-Офіс» - комп'ютерними програмами «Арт‑Офіс плагін для MS Office» та «Арт‑Офіс Клієнт» - Ви та Ваші контрагенти зможете створювати та перевіряти юридично значимі в Україні електронні документи в форматах «PDF», «DOCX» і «XLSX».

Електронні документи - запросто!

Індивідуальні продукти «Арт-Офіс» дозволять Вам:

● Укладати та підписувати в електронній формі будь-які документи форматів «PDF», «DOCX», «XLSX».

● У дружньому програмному інтерфейсі переглядати одночасно вміст (контент) електронного документа і реквізити нанесених електронних цифрових підписів (ЕЦП).

● У будь-який час, з будь-якої точки світу (де є доступ до мережі Інтернет) безкоштовно перевіряти чинність електронних документів, незмінність їх контенту та валідність ЕЦП.

Електронні документи - запросто!

Для ознайомлення з можливостями й перевагами продуктів «Арт-Офіс» та для вибору рішення, яке максимально задовольнить Ваші бізнес-потреби, запрошуємо Вас завітати на сайт «Арт-Офіс».

З повагою

Команда розробників «Арт-Офіс»

Подписывайтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини