RU

«Електрон»: уряд нарешті підтримав виробників міського транспорту p

10.02.2017, 11:55
«Електрон»: уряд нарешті підтримав виробників міського транспорту - Фото
ad8880dccc97632ecaad6894c8b0a9d1.jpg

На правах реклами

Прийнята урядом з ініціативи Мінекономрозвитку постанова про збільшення обов’язкового авансового платежу з боку замовників комунального транспорту - трамваїв, тролейбусів автобусів та електробусів - дієвий крок підтримки такої важливої галузі як транспортне машинобудування - вважає президент концерну «Електрон» Юрій Бубес.

– Ці питання, ми, товаровиробники, постійно ставили перед кількома урядами. І лише зараз, як мовиться, лід зрушився. Тому слід подякувати фахівцям Мінекономрозвитку та Уряду в цілому, а також Першому віце-прем’єр-міністру Степану Кубіву, який тримав це важливе для машинобудівної галузі питання на особистому контролі, - зазначив в коментарі Юрій Бубес. - Завдяки збільшенню розмірів авансування і встановленню реальних термінів поставок такої технологічної складної продукції як пасажирський транспорт, заводи нарешті зможуть налагодити чіткий і належний технологічний цикл та ритмічну роботу, збільшити завантаження потужностей, а в кінцевому результаті знизити виробничі затрати, що зекономить бюджетні кошти і підвищить конкурентоспроможність української продукції.

Як наголошують в концерні «Електрон», прийняті зміни дозволять швидше оновити парк пасажирського транспорту - сьогодні в середньому близько 80% рухомого складу громадського транспорту України вичерпали свій нормативний термін експлуатації.

- Втім, у нас є ще низка конкретних пропозицій, які стосуються такого питання як виконання замовлень в межах бюджетного року. Наприклад, від тендеру до укладання угоди між замовником і виконавцем минає тривалий час, а авансові платежі, буває, надходять підприємству лише в 3- 4 кварталі поточного року. Як і коли виконати договір? Згідно законодавства, договір можна подовжити, але де взяти нові гроші? Тому необхідно внести зміни до Бюджетного кодексу і виправити положення щодо обмеження виробничих циклів продукції поза обов’язковим використанням цих коштів у бюджетному році. З цього питання ми готуємо пропозиції на розгляд Верховної Ради.

Довідка. ПАТ «Концерн-Електрон» - багатогалузева компанія, в яку входять науково-виробничі та промислові підприємства , в тому числі з проектування і виробництва сучасних низькопідлогових трамваїв для колій різної ширини (1000 мм, 1435 мм та 1524 мм), тролейбусів, електробусів та міських пасажирських автобусів, що відповідають європейським вимогам до міського транспорту, в т.ч. щодо рівня безпеки, комфорту та доступності маломобільних груп населення та успішно експлуатується в різних містах України.

Подписывайтесь на аккаунт LIGA.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте и Одноклассниках: в одной ленте - все, что стоит знать о политике, экономике, бизнесе и финансах.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини