RU

Електромобілі та гібриди в Європі вперше обійшли за популярністю дизельні авто

30.10.2020, 18:02
Електромобілі та гібриди в Європі вперше обійшли за популярністю дизельні авто - Фото
Ілюстративне фото: ЕРА

У вересні в Європі продажі електрокарів і гібридів вперше перевершили продаж дизельних автомобілів. Про це йдеться в дослідженні компанії JATO, яка проаналізувала ринки 27 країн регіону.

У порівнянні з вереснем 2019 року кількість зареєстрованих електрокарів зросла на рекордні 139% (327 800 машин). У вересні місячний продаж електромобілів вперше подолав позначку в 300 000 одиниць. У той же час продаж автомобілів із ДВЗ продовжує падати.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Електромобілі та гібриди в Європі вперше обійшли за популярністю дизельні авто

Кількість зареєстрованих авто за типом двигуна (Фото: JATO)
У вересні частка проданих авто з дизельним двигуном впала до рекордно низьких 24,8%. Ще десять років тому дизельні автомобілі становили 50% від усіх зареєстрованих авто, а частка електромобілів була нижче 1%.
"Вперше автомобілі на альтернативному паливі перевершили за продажем один із двох типів двигунів внутрішнього згоряння. Це знаменує собою значні зміни – всього п'ять років тому дизельні автомобілі були домінуючим гравцем у Європі", – йдеться в дослідженні JATO.

Минулого місяця гібридні автомобілі склали 53% від усіх проданих електрифікованих авто. При цьому попит на гібридні автомобілі показав зростання в 124% в порівнянні з минулим роком. Найпопулярнішими виявилися автомобілі Toyota і Lexus, які зайняли 32% ринку.

Серед електрокарів найпопулярнішим як і раніше залишається Tesla Model 3. Продаж цього електрокара впав на 5% за рік. У той же час найближчі конкуренти Model 3 – Vokslwagen ID.3 і Renault Zoe – показали зростання в 357% і 211% відповідно.

Електромобілі та гібриди в Європі вперше обійшли за популярністю дизельні авто

Авто, що найбільш продаються в Європі (Фото: JATO)

Читайте також

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини