RU

Експерти знижують прогнози для світової економіки на 2009-2010 роки

23.03.2009, 12:47

Експерти погіршують прогноз для світової економіки на 2009 рік і знижують прогнозні показники відновлення економіки у 2010 році. Такими оцінками поділився з журналістами на прес-конференції директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.

"Ми можемо говорити про те, що протягом кількох останніх місяців ми спостерігаємо, з одного боку, погіршення оцінок щодо стану світової економіки у 2009 році. Тобто, практично всі кажуть про поглиблення кризи. Разом з тим, хоча зараз ще залишаються надії на відновлення світової економічної активності у 2010 році, але рівень цього відновлення також прогнозується все менший і менший", - сказав І.Бураковський, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами І.Бураковського, такі прогнози свідчать про те, що 2009 рік буде надзвичайно складним не тільки для України, але й для світового господарства загалом. "Для українського бізнесу це означає подальші проблеми з реалізацією товарів на світовому ринку і, відповідно, обмеження доступу до закордонних фінансових ресурсів. Мова йде, передусім, про український корпоративний сектор", - відзначив експерт.

Нагадаємо, експерти Міжнародного валютного фонду вважають, що світова економіка в 2009 році скоротиться на 0,5-1%. Якщо такий прогноз виправдається, це буде першим абсолютним зниженням у глобальному масштабі за останні 60 років.

Фінансова криза: добірка новин>>>
Ігор Бураковський: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини