RU

Експерти вважають, що зміна Держбюджету врятує Євро-2012 в Україні

08.07.2008, 16:20

Прийняття поправок до Закону про Бюджет може врятувати Євро-2012 для України. Таку думку висловив директор Агенції моделювання ситуацій Віталій Бала, коментуючи презентацію урядом проекту Закону про внесення поправок до Держбюджету на 2008 рік.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі АМС, В. Бала , зокрема, відмітив: "Прийняття поправок до Держбюджету-2008 позитивно відіб'ється не лище на соціальній ситуації в Україні, але, насамперед, буде активно сприяти вирішенню проблеми Євро-2012. Поправки, що пропонуються урядом можуть стати поштовхом, який витягне цей глобальний міжнародний проект. Адже головною проблемою є відсутність грошей, цільового управління та стимулу. Закладені витрати на організацію Євро-2012 у Бюджеті на 2008 рік дозволять зняти більшість питань про перспективи участі України в цьому проекті".

На думку В. Бали, уряд уже впровадив позитивну традицію публічного розгляду таких глобальних для України проектів, як програма діяльності уряду, Державний бюджет тощо.

"Презентація проекту бюджету - досить вдалий навіть з погляду технології крок. Після цієї презентації будь-яка відповідальність за провал цього революційного Бюджету буде лежати на опонентах уряду. І насамперед, на Президентові", - упевнений він.

Нагадаємо, проект змін до Держбюджету на 2008 рік зареєстровано у ВР. Фракція БЮТ вимагає розглянути його цього тижня.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини