RU

Експерти прогнозують стабілізацію гривні в найближчі тижні

12.12.2008, 11:34

Стабілізацію гривні можна чекати в найближчі тижні. Про це сьогодні заявив журналістам член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Віктор Лисицький.

"Стабілізація гривні станеться у найближчі тижні", - сказав В. Лисицький, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Лисицький зазначає, що зростання курсу долара до гривні було зумовлене тим фактом, що в листопаді на ринку доларів було куплено у 3-3,5 рази більше, ніж продано. "Те, що сталося в листопаді, - це істерика", - відзначив він. В. Лисицький вважає, що для стабілізації гривні необхідна зважена політика Національного банку, який має пояснити мотиви своєї поведінки на початку і під час фінансової кризи.

Нагадаємо, раніше глава НБУ Володимир Стельмах заявив, що ще до нового року курс гривні стабілізується. "Ми сподіваємося, що до нового року вже більш визначена буде стабілізація валютного курсу, і все увійде в норму, новий рік можна буде почати впевненіше і з надією на краще", - заявив він 10 грудня.

У свою чергу, Радник Прем'єр-міністра України Сергій Тігіпко переконаний, що у Національного банку достатньо механізмів для врегулювання курсу гривні.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини