RU

Експерти: Продаж обленерго у 2009 році залежить від стартової ціни

03.09.2009, 15:05

Успішне проведення у цьому році конкурсів із продажу контрольних пакетів акцій 14 обласних енергопостачальних компаній (обленерго) залежать від стартових цін. Так вважають експерти компанії "Astrum Investment Management".

"Шанси зросли, коли Президент України Віктор Ющенко, який раніше був основним противником, цієї приватизації, заявив про свою підтримку продати обленерго у 2009 році. Однак зараз не можна стверджувати напевно, що аукціони пройдуть успішно, оскільки це буде залежати значною мірою від стартових цін", - вказують експерти.

В "Astrum" вважають, що історія приватизації "Полтаваобленерго", "Сумиобленерго" і "Прикарпаттяобленерго" підтверджує, що ціна може стати основною перешкодою для приватизації обленерго в цьому році. "Тому ми як і раніше вважаємо, що основний етап приватизації облэнерго припаде на 2010-2011 рр.

На думку аналітиків, такі енергетичні компанії як "Київенерго" і "Дніпрообленерго", які мають найбільший інтерес для стратегічних інвесторів, мають більше шансів бути проданими у 2009 році.

Нагадаємо, згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів N1004-р, до 1 грудня 2009 року планується виставити на продаж контрольні пакети акцій 14 обленерго, які належать державі.

У свою чергу, екс-глава Фонду держмайна України, член СПУ Валентина Семенюк-Самсоненко подала в Окружний адміністративний суд м. Києва позов з вимогою зупинити приватизацію обленерго.

Приватизація по-українськи: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини