RU

Експерти передбачають подальше зниження цін на бензин

23.10.2008, 16:14

Виконавчий директор консалтингової компанії UPECO Сергій Куюн прогнозує, що в листопаді триватиме зниження цін на нафтопродукти. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку С. Куюна, ціни на нафтопродукти в листопаді "втратять" близько 15 коп. Таким чином, ціни на високооктановий бензин марки А-95 знизяться до 5,50 грн./літр, а ціни на дизельне паливо – нижче психологічної позначки 6 грн./літр. "Для цього є всі передумови", - зазначив С. Куюн, додавши при цьому, що єдиною проблемою на шляху зниження цін є зростання курсу долара. Крім того, зазначив С. Куюн, одним із чинників того, що український ринок нафтопродуктів не встигає за темпами зниження цін на світовому ринку, є те, що завезені трейдерами в Україну нафтопродукти не встигають продаватися.

До того ж експерт нагадав, що в формулу ціни на паливо, розроблену урядом і трейдером, закладено показник "обіговості запасів". "Усі знають, що на ринку є досить багато палива, і саме воно є тією буферною зоною, яка захищає нас, з одного боку, від збільшення різкого, коли воно йде, з іншого боку - коли йде зниження... воно є гальмом на цьому шляху", - зазначив С. Куюн. Експерт також додав, що багато компаній на сьогодні припинили закупівлі палива і розпродують вересневі запаси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини