RU

Експерти обіцяють готівковий долар на рівні 6,3 грн.

03.11.2008, 10:46

Експерти обіцяють готівковий долар на рівні 6,3 грн.

У найближчі декілька тижнів міжбанківський долар буде знаходитися на рівні 5,8-6,2 грн., а готівковий, відповідно, не повинен буде перевищувати встановлену НБУ відмітку в 6,30 грн./$. Такий прогноз висловив кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ керівник інформаційно-аналітичного центра "Форекс-клуб" Микола Івченко.

У п'ятницю торги на межбанке завершилися в межах 5,93/5,95 грн./$. По інформації Н. Івченко, в четвер Нацбанк продав біля $0,5 млрд. для задоволення всіх потреб банків у американській валюті, тим самим встановивши тенденцію до значного зниження її курсу по відношенню до гривні. Також на зміцнення гривні вплинули загальні збори банкірів з керівництвом Нацбанку і Президентом.

"Була зустріч керівників 20 найбільших банків України з Президентом, розділом Поради НБУ, де була дана установка підтримати національну валюту десь так на рівні 5,80-6,20 грн./$ ", - сказав Н. Івченко, відмітивши, що на такому рівні на найближчі декілька тижнів долар буде знаходитися на межбанке.

Що ж до курсу готівкового долара, то він, зі слів експерта, буде формуватися як середньозважений курс за міжбанківський день - саме по такому курсу комбанки будуть продавати валюту населенню. "До кінця року, при позитивному сценарії, на межбанке долар буде коштувати вже 6,20-6,30 грн.", - відмічає експерт.

Разом з тим, з його слів, ризик зміцнення американської валюти все ж існує. "При негативному для України розвитку подій долар може перевищити і відмітку в 6,5 грн., дійшовши до 7 грн.", - додав керівник "Форекс-клубу".

Об українську дефолте читайте в статті "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про прикладну боротьбу уряду Тімошенко з кризою читайте в статті "Велика потреба" >>>

Читайте також:
Готівкового долара вистачить на всіх >>>
Курси валют: офіційний, готівковий, динаміка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини