RU

Експерти обіцяють готівковий долар на рівні 6,3 грн.

03.11.2008, 11:10

Експерти обіцяють готівковий долар на рівні 6,3 грн.

У найближчі декілька тижнів міжбанківський долар буде на рівні 5,8-6,2 грн., а готівковий, відповідно, не повинен перевищувати встановлену НБУ позначку в 6,30 грн./$. Такий прогноз дав кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ керівник інформаційно-аналітичного центру "Форекс-клуб" Микола Івченко.

У п'ятницю торги на міжбанку завершилися в межах 5,93/5,95 грн./$. За інформацією М.Івченка, в четвер Нацбанк продав близько $0,5 млрд. для задоволення всіх потреб банків у американській валюті, тим самим встановивши тенденцію до значного зниження її курсу відносно гривні. Також на зміцнення гривні вплинули загальні збори банкірів з керівництвом Нацбанку і Президентом.

"Була зустріч керівників 20 найбільших банків України з Президентом, головою Ради НБУ, де було дано установку підтримати національну валюту десь так на рівні 5,80-6,20 грн./$ ", - зазначив М.Івченко, відмітивши, що на такому рівні на найближчі декілька тижнів долар буде на міжбанку.

Що ж до курсу готівкового долара, то він, за словами експерта, буде формуватися як середньозважений курс за міжбанківський день - саме за таким курсом комбанки будуть продавати валюту населенню. "До кінця року, при позитивному сценарії, на міжбанку долар коштуватиме вже 6,20-6,30 грн.", - зазначає експерт.

Водночас, за його словами, ризик зміцнення американської валюти все ж є. "При негативному для України розвитку подій долар може перевищити і позначку в 6,5 грн., дійшовши до 7 грн.", - додав керівник "Форекс-клубу".

Про український дефолт у статті "Долар хитає крісло глави НБУ" >>>

Про прикладну боротьбу уряду Тимошенко з кризою у статті "Велика потреба" >>>

Готівкового долара вистачить на всіх >>>

Курси валют: офіційний, готівковий, динаміка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини