RU

Експерти назвали дату створення коаліції БЮТ і Партії регіонів

29.09.2008, 15:13

Партія регіонів і БЮТ вже до кінця поточного тижня оголосять про створення нової коаліції. Таку думку під час круглого столу "Новий етап в українській політиці: змови або нові революції!" озвучив директор компанії "Юкрейніан соціолоджі сервіс" Олександр Вишняк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, соціолог наголосив, що Україні не варто чекати найближчим часом жодних дострокових виборів. "Переконаний, що до нового 2009 року ніяких дострокових виборів в Україні не буде, а буде нова коаліція", - зазначив О. Вишняк.

За його словами, вибори нікому з політичних сил не вигідні, хоч такий перебіг подій на руку Президентові України. "За - тільки Президент. Йому плювати, скільки голосів набере "Наша Україна". Йому головне - зберегти вплив на ситуацію на ті півроку, коли будуть проводитися вибори і буде формуватися нова коаліція", - зазначив експерт.

Усі інші провідні політичні сили, на думку О. Вишняка, чудово розуміють, що вибори нічого не змінять у політичному плані і в плані розкладу сил. Він також не бачить жодних проблем щодо узгодження позицій БЮТ і Партії регіонів з мови і НАТО. За його словами, в цих питаннях ці сили швидко знайдуть компроміс, оскільки ні для однієї з них це не ключові питання.

Водночас експерт вбачає часткову проблему в тому, що крісло Прем'єра одне, а лідерів - двоє. "Але навіть не в цьому проблема. Зараз все уперлося в НАК "Нафтогаз України" і МВС - ці посади поки що не можуть поділити, а як поділять - коаліція буде", - заявив політолог, додавши, що навіть якщо ці портфелі не поділять, коаліція буде створена. "Оскільки і БЮТ, і Партія регіонів чудово розуміють, що наш Президент може рахувати місяць за місячним календарем, а не за сонячним. І розпустити Раду вже в суботу цього тижня", - зазначив експерт. За його словами, всі події, які відбуваються зараз, є тільки прикриттям переговорів між Партією регіонів і БЮТ.

"У п'ятницю Янукович і Тимошенко вийдуть і скажуть, що через загрози, які стоять перед державою, коаліція буде створена", - зазначив О. Вишняк. До того ж він зазначив, що, згідно з дослідженнями, Партія регіонів нічого не втрачає від такого союзу, а БЮТ - максимум 2-3 %, які в найкоротші строки можна буде повернути. Водночас така коаліція може працювати злагоджено максимум півроку, - упевнений він.

Усе про Коаліціаду-2008>>>

Детальніше про відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини