RU

Експерт прогнозує зростання ціни на російський газ для України

04.05.2011, 17:15

Ціна на російський газ для України у четвертому кварталі може скласти понад $320 за тисячу кубометрів. Таку думку на прес-конференції озвучив експерт з енергетичних питань Центру Разумкова Володимир Омельченко.

"Ціна на природний газ буде зростати, оскільки вартість нафти у попередні місяці істотно підвищувалася і вже у четвертому кварталі цього року ціна на газ для України може перевищити $320 за тисячу кубометрів", - сказав В.Омельченко, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У свою чергу незалежний енергетичний експерт Олександр Нарбут, коментуючи інформацію про можливе подорожчання російського газу до позначки $510 за тисячу кубометрів, зазначив: "Часто цінові прогнози нашого Кабінету Міністрів базуються на інформації, яка перед цим випліскується з надр російського "Газпрому"… Спочатку Міллер (глава ВАТ "Газпром", - ред.) розповів, що ціна для західних споживачів буде до кінця року $500, після цього, певно, урядові експерти, витягши цю інформацію з Інтернету, вклали її Миколі Азарову у вуста", - передбачив експерт.

Українсько-російські відносини: добірка новин>>>
Енергетична безпека: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини