RU

Експерт: Другої хвилі кризи в Україні не буде

17.07.2009, 14:25

Другої хвилі кризи в економіці України до кінця 2009 року чекати не варто. Макроекономічні показники свідчать про явні ознаки відновлення вже зараз. Так вважає керівник інформаційно-аналітичного центру компанії "Forex Club" Микола Івченко.

"Стан торгового балансу за останні кілька місяців поліпшується. Дефіцит торгівлі товарами і послугами у травні становив $100 млн. Однак, до кінця 2009 року ситуація з торговим балансом дещо погіршитися. Щомісячний торговий баланс з нульового або навіть профіцитного рівня зміниться на негативне торгове сальдо у розмірі $200-350 млн., що надасть певного девальваційного ефекту на національну валюту, однак істотно не вплине на розвиток української економіки", - відзначає експерт.

За його словами, ситуація з фінансовим рахунком платіжного балансу також має тенденцію до поліпшення і буде посилюватися до кінця року. М.Івченко зазначає, що це пов'язано з відносно невеликим стоком готівки грошових коштів за межі банківської системи, зі збільшенням притоку прямих інвестицій і зі скороченням стоку коштів за середньостроковими і короткостроковими кредитами.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини