RU

Екс-глава Мінфіну побачив, що проект держбюджету переповнений нестиковками

25.09.2011, 11:39
Екс-глава Мінфіну побачив, що проект держбюджету переповнений нестиковками - Фото
2bcee5d022225cfa0995e547d76711d1.jpg

Екс-глава Мінфіну побачив, що проект держбюджету переповнений нестиковками

В урядовому проекті державного бюджету на 2012 рік занадто багато розбіжностей у цифрах. Про це в коментарі для щотижневика ZN.UA заявив екс-керівник Міністерства фінансів Ігор Уманський.

Уманський нагадав, що незабаром після подачі документа навіть лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив про нестиковки в проекті на 4-5 млрд.грн. "На жаль, їх там набагато більше", - констатував екс-міністр фінансів.

"Наприклад, у пояснювальній записці доходи бюджету вказуються в сумі 334 млрд.грн., а в самому тексті законопроекту - 337,5 млрд. Або трансферти Пенсійному фонду в поясненнях - 48,3 млрд., а в тексті й таблицях — 44,5 млрд.", - повідомив він.

"Зовсім незрозуміла ситуація з повним не збігом цифр по держборгу й по його фінансуванню - там повний бардак. Наприклад, у додатках до проекту бюджету є структура держборгу і по всіх роках розписані обсяги погашень і суми обслуговування. Так от, ці цифри взагалі не збігаються із закладеними безпосередньо в проект закону про держбюджет. Якщо відповідно до додатків погашення в 2012 році складуть 38 млрд.грн., то в тексті законопроекту закладене майже 60 млрд. На обслуговування держборгу в додатках фігурують 15,3 млрд.грн., а в законопроекті - 30 млрд.", - відзначив Уманський.

"Схоже, що Мінфін по старій "добрій" звичці заклав запас міцності для торгівлі з депутатами - приблизно 5-7 млрд.грн., завищивши витрати по статті "обслуговування держборгу", - підкреслив він.

Держбюджет України: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини